Back to Top

Informace

Nauč se prima dovednosti v tvořivé dílně, zapoj se do rozhovoru s lidmi z různých koutů světa, procvič si svou angličtinu na seminářích nebo v rozhovorech a zažij spoustu legrace na příměstském kempu v Hradci Králové.

Již třináct let je X-LARGE City Camp jedinečným příměstským kempem, který spojuje tvořivost s přátelstvím, aktivní konverzaci v angličtině s legrací a možnost seznámení se s lidmi z různých koutů světa. V posledních letech se kempu vždy účastnilo okolo 90 studentů, kteří byli doplněni kvalitním týmem několika desítek lektorů a organizátorů z Česka, Ameriky a Norska. 

Program X-LARGE City Camp začíná v pondělí 1. července v 8:15 registrací a končí v sobotu 6. července večerní rozlučkovou párty v 18:00 v kině Bio Centrál. Program bude každý den probíhat od 9:00 do 18:30 až 19:00 hodin včetně oběda. Součástí programu je celotýdenní dopolední tvořivá dílna, kterou si účastník kempu zvolí již při přihlašování. Odpoledne se může těšit na různé workshopy a semináře, které si vybere přímo na místě. Během celého odpoledního programu poběží také oblíbená čajovna, kde bude možné posedět nad šálkem čaje nebo kávy a užít si konverzaci se zahraničními, ale i českými lektory a zahrát si třeba také stolní hry. Nebudou znovu chybět ani společné večerní programy. Tvořivé dílny jsou početně omezeny, neváhejte proto a přihlaste se co nejdříve. Místo v dílně je rezervováno až v okamžiku příchozí platby na náš účet, do té doby může poslední místo získat klidně někdo, kdo se přihlásí později, ale zaplatí dříve. Neodkládejte tedy platbu na později, ale pošlete ji rovnou s přihláškou.

Angličtina na X-LARGE nefunguje formou třídy, ale pomocí konverzací v řadě jednohodinových seminářů a zábavných workshopů, a samozřejmě zájemci o zlepšení své angličtiny mohou využít i čajovnu, kde o možnost konverzace nebude nouze.

Typický denní program vypadá takto (přesný program zašleme v balíčku informací těsně před kempem):

9:00-12:30 Tvořivá dílna 

12:30-14:00 Společný oběd 

14:15-15:30 Semináře & Workshopy č.1 a Čajovna

16:00-17:15 Semináře & Workshopy č.2 a Čajovna

17:30-18:30 Večerní program

Kemp je určen výhradně pro věkovou skupinu 12-20 let. Bude probíhat ve školních prostorách Speciální školy na rohu ulic Hradecká a Heyrovského v Hradci Králové a na venkovních sportovištích. Hlavní závěrečný program proběhne v kině Bio Centrál na ulici Karla IV.

Cena závisí na datu zaplacení a na tom, kolik sourozenců se hlásí najednou na rodinnou přihlášku + případně na objednávce trička. Připomínáme, že platbu je také nutno uvést rovnou při přihlašování a do přihlášky tedy uvést datum platby a z jakého účtu platba proběhla. Přehled cen je následující:

  • Do 31. března 2500 Kč (každý další sourozenec 2250 Kč)
  • Do 30. června 2900 Kč (každý další sourozenec 2650 Kč)
  • XL19 tričko je za 200 Kč (tričko je možné i přiobjednat do 31. 5., poté to již nebude možné)

Přihlásíte-li tedy do konce března například 2 sourozence, zaplatíte 2500+2250 Kč, celkem tedy 4750 Kč. V ceně je zahrnuto stravování (obědy a svačiny) a učební pomůcky. Přespolním můžeme pomoci v průběhu akce zajistit ubytování za cenu 300 Kč/noc. Přihlásit se na X-LARGE City Camp můžete kdykoliv, místa v tvořivých dílnách jsou však početně omezena a po jejich naplnění jsou uzavřeny. 

Účastnický poplatek uhraďte na účet AC Element u FIO banky číslo účtu:  2301315072 / 2010. Jako variabilní symbol uveďte 1112, do zprávy pro příjemce napište XL19 Jan Novák (jméno přihlašovaného). U sourozenců stačí první jméno z přihlášky. Přihlašovat se je možné až do neděle 30. června, pokud to dovolí kapacita kempu. Po odeslání přihlášky a platby dostanete potvrzující e-mail. Zhruba týden před samotným kempem dostanete dopis s podrobnými informacemi. V případě zrušení již zaplacené rezervace do 30. května 2019 činí storno poplatek 100 Kč, po tomto datu 500 Kč. Zbytek zaplaceného poplatku bude uhrazen na konto, ze kterého byl zaplacen.

Snažíme se, aby cena za kemp nebyla limitujícím faktorem pro nikoho, kdo by se chtěl pomocí X-LARGE naučit něco tvořivého a učit se konverzovat anglicky. Stanovili jsme ji proto na co nejnižší úrovni za laskavého přispění několika sponzorů, kteří akci podpořili. Kemp pořádá AC Element. Pro více informací o naší činnosti se podívejte na naše stránky www.element.cx.

Na X-LARGE jsou pro propagační účely pořizovány fotografie a video. Vaše registrace je podmíněna souhlasem, aby tyto záznamy mohly být sdíleny na webu, sociálních sítích a propagačním materiálech X-LARGE a Elementu.