Back to Top

Informace

Nauč se prima dovednosti v tvořivé dílně, zapoj se do rozhovoru s lidmi z různých koutů světa, procvič si svou angličtinu na seminářích nebo v rozhovorech a zažij spoustu legrace na příměstském kempu v Hradci Králové.

Již dvanáct let je X-LARGE City Camp jedinečným příměstským kempem, který spojuje tvořivost s přátelstvím, aktivní konverzaci v angličtině s legrací a možnost seznámení se s lidmi z různých koutů světa. V posledních letech se kempu vždy účastnilo okolo 90 studentů, kteří byli doplněni kvalitním týmem několika desítek lektorů a organizátorů z Česka, Ameriky a Norska.

Program X-LARGE City Camp začíná v pondělí 2. července v 8:15 registrací a končí v sobotu 7. července večerní rozlučkovou párty v 18:00 v kině Bio Centrál. Program bude každý den probíhat od 9:00 do 18:30 až 19:00 hodin včetně oběda. Součástí programu je celotýdenní dopolední tvořivá dílna, kterou si účastník kempu zvolí již při přihlašování. Odpoledne se může těšit na různé workshopy a semináře, které si vybere přímo na místě. Během celého odpoledního programu poběží také oblíbená čajovna, kde bude možné posedět nad šálkem čaje nebo kávy a užít si konverzaci se zahraničními, ale i českými lektory a zahrát si třeba také stolní hry. Nebudou znovu chybět ani společné večerní programy. Tvořivé dílny jsou početně omezeny, neváhejte proto a přihlaste se co nejdříve. Místo v dílně je rezervováno až v okamžiku příchozí platby na náš účet, do té doby může poslední místo získat klidně někdo, kdo se přihlásí později, ale zaplatí dříve. Neodkládejte tedy platbu na později, ale pošlete ji rovnou s přihláškou.

Typický denní program vypadá takto (přesný program zašleme v balíčku informací těsně před kempem):

9:00-12:30 Tvořivá dílna 

12:30-14:00 Společný oběd 

14:15-15:30 Semináře & Workshopy č.1 a Čajovna

16:00-17:15 Semináře & Workshopy č.2 a Čajovna

17:30-18:30 Večerní program

Kemp je určen výhradně pro věkovou skupinu 12-20 let. Bude probíhat ve školních prostorách Speciální školy na rohu ulic Hradecká a Heyrovského v Hradci Králové, na speciálních sportovištích, a v prostoru MeetingPointu Elementu v ulici Škroupova. Hlavní závěrečný program proběhne v kině Bio Centrál na ulici Karla IV.

Cena závisí na datu zaplacení a na tom, kolik sourozenců se hlásí najednou na rodinnou přihlášku + případně za objednávku trička. Připomínáme, že platbu je také nutno uvést rovnou při přihlašování a do přihlášky tedy uvést datum platby a z jakého účtu platba proběhla. Přehled cen je následující:

  • Do 15. března 2200 Kč (každý další sourozenec 2000 Kč)
  • Do 15. května 2500 Kč (každý další sourozenec 2250 Kč)
  • Do 30. června 2800 Kč (každý další sourozenec 2500 Kč)
  • Cena za tričko je 200 Kč (tričko je možné i přiobjednat, nejpozději však do 31.5., poté to již nebude, žel, možné)

Přihlásíte-li tedy do půlky března například 2 sourozence, zaplatíte 2200+2000 Kč, celkem tedy 4200 Kč. V ceně je zahrnuto stravování (obědy a svačiny) a učební pomůcky. Přespolním můžeme pomoci v průběhu akce zajistit ubytování za cenu 300 Kč/noc. Přihlásit se na X-LARGE City Camp můžete kdykoliv, místa v tvořivých dílnách jsou však početně omezena a po jejich  naplnění dojde k jejich uzavření. 

Účastnický poplatek uhraďte na účet AC Element u FIO banky (pozor změna!) číslo účtu:  2301315072 / 2010. Jako variabilní symbol uveďte 1112, do zprávy pro příjemce napište XL18 Jan Novák (jméno přihlašovaného). U sourozenců stačí první jméno z přihlášky. Přihlašovat se je možné až do soboty 30. června, pokud to dovolí kapacita kempu. Po odeslání přihlášky a platby dostanete potvrzující e-mail. Zhruba dva týdny před samotným kempem dostanete dopis s podrobnými informacemi. V případě zrušení již zaplacené rezervace do 15. června 2018 činí storno poplatek 100 Kč, po tomto datu 500 Kč. Zbytek zaplaceného poplatku bude uhrazen na konto, ze kterého byl zaplacen.

Snažíme se, aby cena za kemp nebyla limitujícím faktorem pro nikoho, kdo by se chtěl pomocí X-LARGE naučit něco tvořivého a učit se konverzovat anglicky. Stanovili jsme ji proto na co nejnižší úrovni za laskavého přispění několika sponzorů, kteří akci podpořili. Kemp pořádá AC Element. Pro více informací o naší činnosti se podívejte na naše stránky www.element.cx.